Nyhedsbrev

Artikler med:

Nyeste artikler

Nostalgi på Tinderbox: Legender klar til kæmpe fest

Foto: Sofie Frank
Foto: Sofie Frank

Gør plads til en række ægte legender under teltdugen, for nu kan vi endelig præsentere hvem, der spiller op for årets nostalgi-koncerter på Groovebox-scenen.

Glæd dig til at synge med på udødelige hits som “Boten Anna” og “Now You’re Gone”, når svenske Basshunter rammer teltet.

Han får selskab af den danske DJ og producer Hampenberg, der står bag klub-klassikere som “Grab That Thing”, “Ducktoy” og mange mange flere.

Den tyske trance- og techno-gruppe Brooklyn Bounce skruer op for “Get Ready To Bounce”, mens festen er garanteret, når Barcode Brothers vender tilbage til Tusindårsskoven og med “SMS”, “Dooh Dooh” og mange flere.

Billetter kan købes her.

Del artikel


Korte videoer

Top 3 i dag




 


 


 


 


Udvalgte artikler

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Tilladelse til politiske reklamer

For at støtte den demokratiske samtale, vil vi gerne spørge om din tilladelse til at vise dig politiske reklamer på denne hjemmeside.

Du vil altid kunne se, hvem der er afsender af reklamen, og hvorfor du ser den. Vi anvender aldrig følsomme oplysninger som din politiske overbevisning til at målrette reklamer.

På alle reklamer kan du finde kampagne id, som du kan bruge til at finde al info på om kampagnen på https://politiskreklame.dk/

Dit samtykke er frivilligt, og du kan til enhver tid trække det tilbage.