Vind et gavekort på 2.500 kr. til en valgfri restaurant: Nu lancerer vi Hype Odense

Annonce for vores eget produkt Hype Odense
Drømmer du om at komme mere ud og spise, eller opleve byen endnu mere?
Måske at prøve nogle andre steder, end dem du plejer?
Så bør du skrive dig op til Hype Odenses nyhedsbrev nedenfor – vi lancerer vores første Hype kampagne allerede nu på fredag, og du kan komme forrest i køen:
GÅ TIL HYPE ODENSE | TILMELD NYHEDSBREV
Hvad er Hype Odense, tænker du så?
Det er et nyt univers under MigogOdense, som bestræber sig på at have de vildeste præmier og de lækreste tilbud her i vores skønne by.
Så hvis man gratis har skrevet sig op til nyhedsbrevet, så er man med i puljen om en stribe af ret fede præmier hver måned.
Vores første store præmie er et gavekort på 2.500 kr. til en valgfri restaurant i Odense.
Først i køen med nye tilbud
Så hvis du er blandt vores nyhedsbrevs-modtagere på Hype Odense, så er du med i puljen, når vi trækker lod om denne VILDE præmie senere i marts.
Med nyhedsbrevet er man samtidig sikret en plads forrest i køen, når et nyt tilbud fra Hype Odense bliver lanceret.
Det sker typisk en gang om ugen.
Mange populære steder klar til Hype
Hype Odense nyder godt af de gode relationer, som MigogOdense som medie har skabt gennem mange år i Odense.
Det betyder, at vi kommer til at indgå samarbejde med rigtig mange spændende aktører i byen, som åbner for helt unikke tilbud skabt sammen med Hype Odense.
Der bliver tale om nogle af byens allerbedste steder. Både restauranter, butikker og ikke mindst oplevelser.
Vi har allerede lanceret Hype i vores andre byer, hvor vi har MigogAalborg, MigogAarhus, MigogEsbjerg og MigogKbh.
Her har Hype allerede vist sig at være en kæmpe succes til stor glæde for vores læsere og følgere.