MigogOdense Nyt

Du får:

  1. Nyheder om og eksklusive Guider til Odense.
  2. De nyeste og hotteste tips indenfor Mad, Kultur, Shopping og Oplevelser i Odense.
  3. Eksklusive tilbud, som du får først.

Ved tilmelding til MigogOdense Nyt accepterer du samtidig vores vilkår og betingelser for nyhedbrevet.

Kontakt

Hvem er vi?

MigogOdense er det største digitale by medie om Odense og har eksisteret siden 2017.

Vi er nyheder om og inspiration til at bruge Odense og omegn. Vi dækker det lokale nyhedsbillede bredt og samler alt det du skal vide om byen indenfor mad & drikke, events, kultur, shopping, bolig og det lokale erhvervsliv.

Har du en god nyhed?

Ved du noget, vi ikke gør? Eller har du bare en god nyhed, så tøv ikke med at kontakte os.

For generelle henvendelser vedr. indhold til migogodense.dk, kontakt venligst: christina@migogodense.dk

Salg & Partnerskaber

Kontakt os gerne for en uforpligtende snak om, hvordan vi kan hjælpe dig med at få dit budskab igennem til hele Odense på hasse@migogodense.dk

Events & MigogOdense Treat

Er du interesseret i et samarbejde om vores Treat løsning eller ønsker du at lave et event sammen med os, så kontakt  event@minbymedia.dk

Team MigogOdense:

Salg & Partnerskaber

Hasse Frimodt
Sales Manager
Tlf: 21922709
hasse@migogodense.dk

Peter Sindahl
Kommerciel Direktør / Partner
Tlf: 21532173
peter@minbymedia.dk

Kampagne support

Har du spørgsmål til din kampagne kan du kontakte:

Anja Sindahl
Campaign Manager
anja@minbymedia.dk

Events & MigogOdense Treat

Joanna Hope Lidegaard
event@minbymedia.dk

Redaktion

Christina Frederiksen
Redaktør
christina@migogodense.dk

Line Ingwar Karlsen
Kommerciel Redaktør
line@minbymedia.dk

Michael Qureshi
Chefredaktør/ Partner
michael@minbymedia.dk

Bogholderi

bogholderi@minbymedia.dk

Har du lyst til at være en deal af teamet?

Ansøgninger vedrørende job eller praktikplads sendes til: job@minbymedia.dk

Ejerkredsen i MigogOdense består af:

Michael Qureshi
Thomas Enevoldsen
Mads Peter Veiby
Gastromand.dk
Jes Lennert
Peter Sindahl

MigogOdense – Min By Media A/S

Asylgade 13
5000 Odense C
CVR: 37661538

MigogOdense er en del af Min By Media A/S, der også har by medier i Aalborg (migogaalborg.dk), København (migogkbh.dk) og Aarhus (migogaarhus).

Se alle vores gode cases og kommercielle muligheder her

MigogOdense Nyt – Måske Odense´ bedste nyhedsbrev 💙