Nyhedsbrev

Artikler med:

Nyeste artikler

Fyns største: Gigantisk loppemarked kommer til Odense

Af Christina Frederiksen

Kan du lide at prutte?

Så er muligheden der virkelig nu.

Især, hvis du kan lide at prutte om prisen.

Fyns største kræmmer- og loppemarked indtager nemlig Odense Congress Center 28. og 29. marts.

Standene med udstillere fra hele Danmark vil være fyldt op med masser af flotte antikviteter, unikke loppefund, godt genbrug og tonsvis af kræmmervarer.

Du har altså muligheden for at komme og opleve den helt rigtige markedsstemning med nogle af Danmarks mest erfarne og bedste kræmmere.

Man kan både købe nyt og brugt på markedet.

Fyns største kræmmer- og loppemarked har åbent skærtorsdag klokken 10-16 og langfredag klokken 10-15.

Se mere her.

Del artikel

Korte videoer

 


 


 


 


Udvalgte artikler

Top 3 i dag




 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Tilladelse til politiske reklamer

For at støtte den demokratiske samtale, vil vi gerne spørge om din tilladelse til at vise dig politiske reklamer på denne hjemmeside.

Du vil altid kunne se, hvem der er afsender af reklamen, og hvorfor du ser den. Vi anvender aldrig følsomme oplysninger som din politiske overbevisning til at målrette reklamer.

På alle reklamer kan du finde kampagne id, som du kan bruge til at finde al info på om kampagnen på https://politiskreklame.dk/

Dit samtykke er frivilligt, og du kan til enhver tid trække det tilbage.